Kouč zdraví a osobního rozvoje

 

Ovlivňuje stav mysli Vaše zdraví? Lze vystoupit z bludného kruhu a najít smysl a cíl v životě?  Myslím, že ano. Cesty jsou různé, kratší, delší a klikaté. Bytostně si myslím, že stojí za to, hledat tu nejlepší, která vede k vytouženému cíli.
Zdraví a pocit zdraví výrazně ovlivňuje náš život, ale to platí i naopak.
Proto jsem se rozhodla Vám nabídnout novou službu, ve které se zcela změní má pozice, z terapeuta na kouče. Při společném rozhovoru se budu ptát a naslouchat, budu vašim průvodcem, nikoli rádcem a terapeutem. Máte pocit, že se motáte v bludném kruhu, necítíte se dobře, jste často nemocní a všechna vyšetření jsou v pořádku (zatím)? Nebo jste unavení, často Vás bolí břicho, hlava a máte pocit, že Vám chybí energie? Stojíte před důležitým rozhodnutím? Tak se mi ozvěte. Můžete mi zavolat na služební mobil +420 604 200 852, nebuďte, prosím, překvapeni, že se dovoláte na alergologii. Stačí říct, že se chcete domluvit na koučink a sestřička Vás předá nebo Vám zavolám zpátky. Také je možné napsat mi na osobní mail zuzana.lapkova @ gmail.com a já se Vám brzy ozvu.
Těším se na setkání.

Novinky a zajímavosti

Aktuálně

Kouč zdraví a osobního rozvoje Rozšiřujeme ordinační hodiny dechové rehabilitace....»

Novinky

Fyzioterapie a dechová rehabilitace je hrazena pro naše pacienty pojištěné u VZP, OZP, Vojenské ZP, ZP Ministerstva vnitra, ZP...»