Kouč zdraví a osobního rozvoje

Vzdělání v psychosomatice a koučovací dovednosti se vhodně doplňují. Obě techniky používám v mé praxi, s pacienty, kteří mají zájem dozvědět se o sobě více a lépe porozumět svým obtížím a tělesným (somatickým) projevům. Naše mysl ovlivňuje naše zdraví a naopak zdravotní stav a pocit zdraví ovlivňují naše pocity a myšlení a tím i smysl našeho směřování a životní cíle. Zdá se vám to uvěřitelné? I v době, kdy se věci zdají hodně zamotané, komplikované nebo obtížně řešitelné?
Lze vystoupit z bludného kruhu a najít smysl a cíl v životě?  Myslím, že ano. Cesty jsou různé, kratší, delší a klikaté. Bytostně si myslím, že stojí za to, hledat tu nejlepší, která vede k vytouženému cíli.

Proto jsem se rozhodla Vám nabídnout novou službu, ve které se zcela změní má pozice, z terapeuta na kouče. Při společném rozhovoru se budu ptát a naslouchat, budu vašim průvodcem, nikoli rádcem a terapeutem. Máte pocit, že se motáte v bludném kruhu, necítíte se dobře, jste často nemocní a všechna vyšetření jsou v pořádku (zatím)? Nebo jste unavení, často Vás bolí břicho, hlava a máte pocit, že Vám chybí energie? Stojíte před důležitým rozhodnutím? Tak se mi ozvěte. Nebuďte, prosím, překvapeni, že se dovoláte na alergologii. Stačí říct, že se chcete domluvit na koučink a sestřička Vás předá nebo Vám zavolám zpátky. Také je možné napsat mi na email psychsomatikalapkova @ seznam.cz  a já se Vám brzy ozvu.
Těším se na setkání.

MUDr. Zuzana Lapková
Kouč osobního rozvoje II.stupně (AKOR)

 

 

 

Novinky a zajímavosti

Aktuálně

Video Respirační fyzioterapie COVID 19 ALERGOLOGIE, IMUNOLOGIE, PNEUMOLOGIE Ordinujeme za přísných hygienických a organizačních  opatření  s použitím ochranných pomůcek. Ozvěte se, pokud...»

Novinky

  Fyzioterapie pokračuje - viz. Aktuálně Fyzioterapie a dechová rehabilitace je hrazena pro naše pacienty pojištěné u VZP, OZP, Vojenské ZP,...»